W jaki sposób działa GamerHash?

GamerHash
Sprawdź, jak działa GamerHash

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób mogą zacząć wydobywać kryptowaluty. Zazwyczaj proces ten wymaga specjalistycznego sprzętu za duże pieniądze. Jednak czy możemy sobie pozwolić na kopanie kryptowalut bez wydawania ogromnych sum pieniędzy na dedykowane koparki kryptowalutowe? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby dołączyć do wyścigu o wydobycie kryptowalut, nadal macie na to szanse. GamerHash to platforma, która umożliwia wydobycie bitcoina nawet za pomocą zwykłego komputera osobistego.

Samodzielne wydobywanie bitcoina jest zbyt trudne. Wymaga ogromnych pokładów prądu i mocy obliczeniowej. GamerHash oferuje jednak możliwość dołączenie do ich mining poola, który sumuje moc obliczeniową wszystkich użytkowników i rozdziela nagrody po równo w zależności od tego, jak wiele wnoszą do systemu.

GamerHash jest zautomatyzowaną aplikacją, która kopie kryptowalut za Ciebie. Nie musisz niczego konfigurować i posiadać specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że wyrazisz chęć do użyczenia mocy obliczeniowej swojego komputera.

Z GamerHash może skorzystać dosłownie każdy! Oto jedyne wymogi, jakie należy spełnić, aby dołączyć do grupy wydobywczej:

  • Rejestracja konta na platformie GamerHash i pobranie dedykowanej aplikacji górniczej (cały proces zajmie zaledwie kilka minut);
  • Posiadanie stałego dostępu do internetu.

Jak działa GamerHash?

Jeżeli masz fundamentalne pojęcie o wydobywaniu kryptowalut, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że proces wymaga drogiego sprzętu zwanego koparką kryptowalut. Zazwyczaj jest ona złożona z kilku lub kilkunastu scalonych komponentów. Im więcej części komputerowych, tym większa moc obliczeniowa koparki. Co się z tym wiąże? Otóż sukcesywne wydobycie tokenów wymaga wyposażenia się w bardzo drogi sprzęt. Ceny koparek zaczynają się nawet od 10 000 złotych, jednak najdroższe koparki kończą się na kilku lub kilkunastu milionach złotych.

GamerHash jest usługą, która skupia wokół siebie osoby zainteresowane kopaniem. Jednak takie, które nie mają zbyt dużego majątku. W przypadku GamerHash możesz użyczyć mocy komputerowej swojego komputera osobistego i czerpać z tego korzyści majątkowe lub odbierać wybrane przez siebie upominki. Okazuje się, że kopanie kryptowalut jest zatem możliwe nawet w nieco mniejszym formacie. Oczywiście nie zarobimy wówczas tyle, ile pozwoli nam osiągnąć dedykowana koparka kryptowalutowa. Jednak bez dedykowanego sprzętu wydobywanie kryptowalut z zyskiem byłoby niemożliwe. Dlatego z pomocą dla przeciętnego użytkownika, który ma do dyspozycji jedynie komputer osobisty, przychodzi platforma GamerHash.

GamerHash oferuje ci możliwość darmowego dołączenia do ich puli wydobywczej. Skorzystać z tej sposobności może każdy, kto posiada komputer (nawet starszej generacji) i dostęp do internetu. Pula sumuje moc obliczeniową wszystkich urządzeń, które pracują na jej rzecz. Dzięki temu możesz liczyć na zyski nawet bez specjalistycznego sprzętu.

GamerHash jest dobrym wyborem dla osób, które nie posiadają zbyt dużej wiedzy na temat kryptowalut. Aplikacja jest całkowicie zautomatyzowana i nie wymaga doświadczenia oraz żadnej ekspertyzy. Wystarczy, że podłączymy się do sieci, a oprogramowanie samo skonfiguruje proces wydobywczy na podstawie naszych podzespołów komputerowych.

Jednak skąd tak właściwie biorą się pieniądze zarobione za pomocą GamerHash?

Po uruchomieniu aplikacji GamerHash mining pool należący do firmy odpowiedzialnej za GH wykorzystuje moc obliczeniową twojego komputera. W ten sposób mining pool może konkurować z dużymi układami scalonymi. Ponieważ GamerHash, zamiast wydobywać bitcoina za pośrednictwem potężnej maszyny, raczej łączy moc obliczeniową dziesiątek tysięcy przeciętnych komputerów. W ten sposób możesz liczyć
na swój udział o równowartości tego, jak wiele mocy obliczeniowej wniesiesz do sieci wydobywczej. W ten sposób GamerHash generuje zysk w postaci wydobytego bitcoina. Następnie może z tego zysku przeznaczyć pieniądze na nagrody dla uczestników mining poola.

Nagrody są różne. Platforma została stworzona z myślą o graczach, dlatego też nie wszyscy preferują wypłatę w postaci waluty fiat lub bitcoina. Czasami korzystają z różnorodnych bonów do gier. Cały konsensus między właścicielami GamerHash i osobami partycypującymi w ich sieci polega na tym, że górnicy nie muszą zaprzątać sobie głowy zawiłościami związanymi ze światem kryptowalut. Jedyne co robią, to rejestrują darmowe konto i dołączają do sieci górniczej GamerHash.

Poza tym za korzystaniem z GamerHash przemawia sporo zalet. Przykładowo warto wziąć pod uwagę, że większość posiadaczy wysokiej jakości komputerów osobistych przez większość czasu nie wykorzystuje ich w pełni możliwości. Jedynym sposobem, aby tego dokonać, jest granie w najnowsze gry lub tworzenie grafiki. Dlaczego zatem mieliby nie wykorzystać marnującej się mocy obliczeniowej swojego sprzętu podczas surfowania po internecie lub przeglądania wideo na Youtubie?

W ten sposób mogą zarobić pewną część bitcoina lub wymienić swoją moc obliczeniową na kody promocyjne do popularnych na rynku gier. Pamiętajmy jednak o tym, ze zarobiona kwota lub jej ekwiwalent w postaci bonów będzie różnił się w zależności od posiadanego sprzętu. Im więcej operacji obliczeniowych komputer jest w stanie wykonać, tym więcej pozwoli zarobić jego posiadaczowi. Dlaczego zatem miałbyś nie wykorzystać potencjału obliczeniowego, który codziennie spoczywa na biurku w twoim domu?

Oczywiście nie możemy spodziewać się tego, że pojedynczy komputer osobisty będzie w stanie pomóc nam się wzbogacić. Powinniśmy raczej pomyśleć o tym jako o pasywnym dodatku do naszych zarobków. Jeśli posiadamy wysokiej jakości kartę graficzną w komputerze, może ona przynieść nawet od kilku do kilkunastu dolarów miesięcznego dorobku.

Co można zrobić z funduszami wypracowanymi za pośrednictwem aplikacji GamerHash?

GamerHash stara się zapewnić swoim użytkownikom proste w obsłudze i bezproblemowe doświadczenie. Oprogramowanie zostało w pełni zautomatyzowane, zatem nikt nie musi posiadać wiedzy na temat wydobywania kryptowalut. Po zgromadzeniu określonej ilości środków na koncie GamerHash górnik cyfrowy może wypłacić środki w postaci bitcoina lub wymienić je na preferowane bonusy. Środki
zostają automatycznie przekazane do twojego portfela, gdy zarobisz przynajmniej 0,01 mBTC. Wiele osób uważa, że jest to gra niewarta świeczki.

Mimo wszystko możemy pomyśleć o tym z zupełnie innej strony. To fakt, że nie zarobimy tam zbyt wielu pieniędzy. Jednak być może moc obliczeniowa naszego komputera, którą spożytkujemy podczas przeglądania internetu, będzie w stanie sprezentować nam przynajmniej abonament w serwisie Netflix. Istnieje również możliwość, aby zarobione w GamerHash środki zamienić bezpośrednio na równowartość w postaci kuponów PaySafeCard. To bardzo dobry układ, biorąc pod uwagę, że karty te są akceptowane w setkach tysięcy punktów sprzedaży na całym świecie.

A może HODL?

Słyszałeś kiedyś o powiedzeniu grosz do grosza a będzie kokosza? Może HODL zgromadzonych w ten sposób kryptowalut będzie dla ciebie lepszym rozwiązaniem? W końcu kto wie, być może zebrane w ciągu roku kilkadziesiąt dolarów, za kilka lat zamieni się w kilkaset dolarów. Możemy pomyśleć o tym jako o naszej pobocznej i zupełnie darmowej inwestycji, ponieważ jedyne co musimy zrobić, to podłączyć komputer do oprogramowania GamerHash. Cena bitcoina wykazuje tendencję wzrostową i możemy spodziewać się tego, że w przyszłości kryptowaluta stanie się jeszcze wartościowsza.

Warren Buffett powiedział kiedyś, że jeśli nie znajdziesz sposobu na zarabianie pieniędzy podczas snu, musisz pogodzić się z tym, że będziesz pracował do śmierci. Być może GamerHash jest dobrym sposobem na to, aby rozpocząć przygodę z inwestycjami? GamerHash daje ci możliwość zarobienia drobnych kwot za dnia i nocy, niezależnie od tego, co robisz, ponieważ cały proces jest w pełni zautomatyzowany. Najważniejszą zaletą oprogramowania jest to, że nie musisz inwestować własnych pieniędzy. Wystarczy, że wykorzystasz swój komputer osobisty.

Kiedy warto skorzystać z aplikacji GamerHash? Czy to się opłaca?

Jeżeli posiadasz komputer do gier, który kosztuje kilka tysięcy złotych, z całą pewnością został on wyposażony w potężną kartę graficzną. Korzystasz z tego urządzenia zaledwie kilka godzin tygodniowo, gdy grasz w gry po pracy? Być może GamerHash pomoże ci wykorzystać jego potencjał. Wystarczy, że twoja karta graficzna zacznie zarabiać na drobne wydatki za pośrednictwem oprogramowania. Proces ten dzieje się w tle. Aplikacja automatycznie wykorzystuje moc obliczeniową karty graficznej do rozwiązywania obliczeń. Podczas wydobywania kryptowalut możesz przeglądać internet
lub po prostu zostawić komputer włączony na noc. Jeżeli nie wymienisz zebranych po pewnych czasie funduszy na nagrody w postaci bonów, możesz po prostu wypłacić zgromadzone bitcoiny na swój prywatny portfel kryptowalutowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
airdropy kryptowalut

Czym są airdropy kryptowalut?

Następny
USB miner

Czym jest USB miner i w jaki sposób działa?

Sprawdź także
Gdzie szukać nowych kryptowalut
Więcej

Gdzie szukać nowych kryptowalut?

Spis treści Hide Zatem gdzie powinniśmy się rozglądać za nowymi projektami?Wskazówki dotyczące poszukiwania nowych kryptowalut: Na co zwracać…
dagger hashimoto
Więcej

Czym jest algorytm dagger hashimoto?

Spis treści Hide Działanie algorytmu hashimotoAlgorytm daggerDagger-hashimotoDlaczego dagger-hashimoto sprawdził się w etherum? Dagger-hashimoto to prawdopodobnie algorytm, który ma…